Rollera

Shitet nga: Valon Berisha 08 Pri 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Rollera Austriake te pa mbathura, origjinale te sapoardhura nga Austria.
Numri 42, te interesuarit te therrasin ne nr. te telefonit 049 550 951.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim