Rollera

Shitet nga: Rollera 26 Jan 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shiten rollerat te ardhura nga jasht me nje qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim