Rroller

Shitet nga: Meti 15 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shitet rrolleri ose skibord esht i ri i importuar nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim