Shiten rrollerat Nike

Shitet nga: D2 29 Gsh 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shiten rrollerat original nga Swis jane te paperdorura si dhe jane nga firma e njohur Nike per me shume kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim