Skateboard Crazy Creek

Shitet nga: Eris 06 Dhj 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
- Skateboard Crazy Creek NO RULES
Shes skejtbordin Crazy creek origjinal eshte pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim