Skateboard

Shitet nga: Rini 16 Shk 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes skateboard te ri te sapoardhur nga Gjermania , me super qmim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim