Snowbord -81

Shitet nga: Ardian 11 Shk 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Snowbord me markera shum te mire, gjatsia 1.35cm. mundeni me kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim