skateboard

Shitet nga: Amir 11 Pri 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
shes skateboardin e paperdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim