skey bord

Shitet nga: Albin Mustafa 25 Dhj 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Skey bord.Esht i ardhur nga Zvicrra qe 2 jav esht i perdorur shum pak. Ka rrota shum te mira mund ti shihni edhe ne foto poashtu ka derrasen shum kualitet qmimi esht i volitshem 60€
Gjendemi ne bardhosh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim