Jakne dimrore kunder ujit e paperdorur

Shitet nga: Ardian 12 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes jaknen e re e firmes POLO eshte kunder ujit dhe eres shiko fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim