Jakne per motora ose sporte dimrore

Shitet nga: Ardian 12 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes jaknen e perdorur por shum ne gjendje te mire. rezistente ndaj ujit dhe eres ka edhe mbrojtse ne brryla me mundsi hjekje te veshjes se trashe nga jakna per kushte me te nxehta veres psh. shiko foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim