Këpucë të skive dhe ski

Shitet nga: Mirsad 10 Jan 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Këpucë të skive dhe ski të modeleve të ndryshme, dhe numra të ndryshëm. Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim