Kpucat burton freestyle

Shitet nga: Kastriot 01 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes kpucat e firmës së njohur Burton, numri 43.5. Janë në gjendje shum të mirë dhe te rahatshme për skijim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim