Paisje per skijim dhe snowboard

Shitet nga: dren 06 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
skia snowboard te reja dhe te perdorura per gjitha moshat, qmime te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim