SHITEN SKIJAT

Shitet nga: arben 04 Jan 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skijat 1.75 te gjata dhe QIZMET jane nr 43, jane te firmes ELAN she markerat te firmes shekspir dhe modeli I ri. Jane sapo te ardhura nga jasht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim