SKI

Shitet nga: Kushtrim 24 Dhj 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes Skit të firmes FISCHER në gjendje shum të mirë dhe kpucat.
Pres blers serioz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim