SKIA dhe SNOWBOARD

Shitet nga: Atdhe 10 Mar 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skijat VOLKI per te mdhej jane ne gjendje te shkelqyshme çmimi eshte => 40 euro

SNOWBOARD eshte prodhim Austrise BORTON woodmade. => 50 euro

INFO 044 311 388 & 049 88 99 55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim