SNOWBOARD KOMPLET, ME MARKERA DHE QIZME

Shitet nga: Grini 06 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Snowboardi mund te perdoret per freestyle, shitet i gjithi komplet, mirepo mund edhe te ndahet vetem decku, vetem markerat, apo vetem qizmet ( nr.40 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim