Shes skiat dhe qizmet

Shitet nga: Xx 13 Jan 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes 5 pale skija dhe 6 pale qizme.
Nuk shiten ndamas vetem komplet
Tags// Skija skia snowboard snowbord qizme kpuca
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim