Shes syze

Shitet nga: Arbër 23 Sht 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes syzet kunder rrezev te diellit te pershtatëshme per ngasjen e skijav,jan te pa perdorura dhe posedojn 3pal gjama ultra violet (te kalter,te vedh, te zi) qmumi 40€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim