Ski dhe Snowboards

Shitet nga: Dren 12 Jan 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Paisje skimi per te gjitha moshat
Gjendemi perball (proper pizza ne prishtin)
(ose afer hotel prishtina ne prishtine )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim