Skia

Shitet nga: Taulant 27 Nën 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes skija te rujtne per femi te moshave te vogla numri i kepucve eshte 39 dhe githashtutu kem edhe skija tjera per femij dhe per te rritur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim