Skija

Shitet nga: Fidani 31 Jan 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes keto 2 parë skia me nje qmim mjaft te volitshum,qmimi per 2 parët eshte 50€ , Skijat jan te rujtne dhe jan ne gjendje te mir,
Rossignol jan me gjatsi : 170 cm ndersa
Dynasprint jan : 180 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim