Skija Atomic Automatic me lidhese Salomon

Shitet nga: Fis Nimani 18 Dhj 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Skijat jane perdor dy sezona te skijimit dhe jane ne gjendje te mire. Gjatesia e skive eshte 186 cm. Me poshte e gjeni pershkrimin e skive ne gjuhen angleze.

The Atomic Automatic 117 is the original and fattest ski in the Automatic series – the brainchild of Pro skiers Sage Cattabriga-Alosa and Dana Flahr, who went on a mission to deliver the best in Big Mountain powder performance. The Automatic has gone on to win numerous hearts, minds and awards on the scene. Featuring a 117mm waist, Titanium Sprocket Power Boosters and Powder Rocker profile, it’s stiff enough for aggressive skiing on deep storm days or shredding Big Mountain spines. It also delivers on harder snow thanks to the camber underfoot. And a Light Woodcore optimizes the ski’s weight without sacrificing shock absorption or stability, making them awesome Freeride Touring skis, too: great for reaching those best spots – both boot packing and skinning.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim