Skija atomic

Shitet nga: Artan 07 Jan 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes Skijat Atomic dhe Fischer
Atomic 230+70euro Qizmet
Fischer 170euro me Qizmet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim