Skija dhe kepuc skijimi

Shitet nga: Dioni 01 Dhj 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes Skija nr 36 si dhje nje pale kepuc per skija 39 . Ne gjendje shume te mir , jan shume pak te perdorura. Kepuct Alpina nr.39 ndersa Skijat Mladost nr. 36.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim