Skija profesionale

Shitet nga: bujar 17 Jan 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Skija profesionale te ardhura nda austrija per gara dhe per ti shfrytzuar per qef. Te cilsis shum te lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim