Skija snowboard dhe servisim

Shitet nga: Ismet Bilurdagi 11 Dhj 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes skia dhe snowboard dhe beje servisimin e tyre ne menyre profesionale. Nje ashtu kemi edhe kepuca per skia dhe snowboard.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim