Skijat dhe qizme

Shitet nga: Besnik 05 Mar 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skijat te madhsive te ndryshme:
1.90 cm - Kneissl- 15€
1.80 cm - Head - 25€
1.70 cm - Prisma - 20€
Qizmet 42/43 -20€
Skijat prisma dhe qizmet - 30€
Skijat Head dhe qizmet - 35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim