Skijat dhe sajat

Shitet nga: Zeqir Gashi 23 Jan 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes kto 3 par skija komplet per fmij jon te ardhura nga Italy dhe 2 par per te rritur po ashtu shes edhe kto 2 saja me qimi shum te volitshum per me shum na kontaktoni ne numrin : 044-248-421 apo 049-248-421
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim