Skijat komplet me kepuce dhe shtaga.

Shitet nga: Burim 01 Shk 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Jane ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim