Skijat me markera dhe shtagat

Shitet nga: Blerimi 25 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes Skijat Volkl VSP Panther gjatesia 175 cm me markera Tyrolia 780 (ne gjendje shume te mire) si dhe shtagat per skijim. Gjendja e mire e skijave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim