Skijat

Shitet nga: Shkelzen 04 Dhj 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shiten skijat me shkopi dhe dypae qizme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim