Skije snowbord

Shitet nga: Gjela 12 Shk 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   210 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes Skije per dimer te sa po blera nga zvicrra me neon qe bojn drit gjat vozitjes bashk me skije vijn edhe kepucat si dhe skibord per bor pak jan te perdorura bej poashtu ndrrim me iPhone 5s me kontaktoni n ket numer n viber :+46 70 362 34 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim