Snowboard F2+ shum sene tjera

Shitet nga: Albi 24 Shk 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Snowboard F2 bashke me lidhese (markera) FLOW (sistemi me i lehte dhe i sigurt per tu perdorur) , qante e snowboardit origjinal e vetja, mbrojtese per shpine, mbrojtese per kembe, krejt komplet 260 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim