Snowboard

Shitet nga: Kifa 02 Dhj 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten snowbordat ne gjendje te mire i ziu 146 cm i hirit 152 kepucat 41nr shiten dhe ndrrohen
Viber +37745323900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim