Snowbordi dhe skijat

Shitet nga: muli 24 Jan 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shitet snowbordi Burton komplet me qizme shum i bukur qmimi 130 euro.
shiten skijat 1.70 komplet me qizme qmimi 40 euro. Nese i merr komplet snowbordin dhe skijat qmimi 150 euro. nr i viberit 044572256
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim