URGJENT SHES SKIJAT ROSSIGNOL & FISCHER

Shitet nga: Kushtrim 29 Jan 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
URGJENT Shes skija
ROSSIGNOL 130 cm - 30euro
FISCHER 100cm - 20euro
Mund te me kontaktoni dhe ne viber +37745567852
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim