shes syzet per skijim, ngasje te motorrve,gjueti

Shitet nga: arber 17 Dhj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shes syzet te te pershtateshme per ngasje te biqikletes per skijim per gjueti .Jane te pa perdorurna te ardhura nga U.S.A syzat kan qanten e vet extra , 3 pal gjama ultravjollc: te zi ,te vedh dhe blu kan shiritin dhe mbrojtsin nga sungjeri qe mund te perdoren per skijim ngasje te motiqiktetav motorrve mirpo mun te perdofen edhe me shtaga per ngasje te biqikletes ,gjueti etj . syset nuk kan as ni grith shum te pershtatshme per sporte extreme qmimi 50 ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim