skia elan

Shitet nga: skia 17 Shk 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes skiat elan 1.70cm
Me qizme te reja dhe ahkopat.
Qmimi 150eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim