Xhakete te Arsenalit

Shitet nga: DyqaniSportiv 13 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shesim Xhakete te Arsenalit.

Madhesia :S,M,L,XL

Ju lutem vetem bleresit serioze te me kontaktojne ne telefon.
Per pyetje dhe te tjera vetem ne email.

www.facebook.com/dyqanisportiv

www.dyqanisportiv.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim