3 BILARDO CONSUL BY GARILANDO MADE IN ITALLY

Shitet nga: KLODI 11 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
PRSH SHITEN 3 BILARDO ITALANE TE MARKES GARILANDO BILARDOT JANE TE ERDHURA NGA ITALIA DHE JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE TE PARAQITEME NGA ANA E JASHTEME BILARDOT NDODHEN NE TIRANE PER CDO INFORMACION KONTAKTONI NE NR E TEL JU FALEMINDERIT....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim