Atlete

Shitet nga: Aziz 18 Nën 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shiten kupaçkat te ardhura nga Gjermania dhe jane te perdorura po ashtu orgjinal me numer jane 39-38 mund te me kontaktoni ne viber/whatsapp .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim