Bilardo 9-dhe

Shitet nga: Arjan 13 Shk 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shitet bilardo 9-she per foto tjera kontaktoni n'telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim