Dorëza,topi bejsboll

Shitet nga: Dorëza,topi bejsboll origjinal 16 Krr 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes dorzën origjinale te lekures dhe topin per bejsboll.Jane ne gjendje shume te mire ,te ardhur nga Amerika dhe i nenshkruar nga nje lojtar profesionist.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim