Dorza te portierit

Shitet nga: Arton 27 Sht 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes 5 pale Dorza te portierit te ardhura nga Gjermania, direkt te ardhura nga klubi gjerman WOLSBURG, dorzat jane origjinal me garancion, jane te pa perdorura dhe kete firm dozash kane bartur portieret me te famshem si: HUGO LLORIS, PEPE REINA, DIEGO LOPEZ, CASILAS etj, pra jane te markes me te njohur ne bote... Pres Bleres Serioz jane urgjentisht ne shitje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim