Dresa Futbolli

Shitet nga: dresa 23 Mar 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Dresa te llojeve te ndryshme dhe te moshave te ndryshme.
Dres: shorce: qorape futbolli
nese merren te gjitha me shumic qmimi shum i arsyeshem

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim