Fanella ORIGJINALE për çdo klub

Shitet nga: DyqaniSportiv 13 Nën 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shesim fanella origjinale per cdo klub , me mundesi me shkru emrin. Fanellat shiten vetem me porosi.

1. Fanella = 30€
2. Uniforme futbolli = 40€
3. Fanelle me menge te gjata = 35€
4. Uniforme futbolli me menge te gjata = 50€

Ju lutem vetem bleresit serioze te me kontaktojne ne telefon.
Per pyetje dhe te tjera vetem ne email.

http://www.facebook.com/dyqanisportiv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim