Fanella ime

Shitet nga: Liu Liu 03 Shk 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Fanella Sportive, Komplete sportive si dhe atlete sportive mund ti gjeni me cmime te volitshme duke i porosit online ne facebook ne faqen "Fanella ime"

https://www.facebook.com/FanellaIme/?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim