Fanella te zakonshme te klubeve

Shitet nga: DyqaniSportiv 13 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shesim Fanella te zakonshme te klubeve.
PA TRANSPORT (transporti llogaritet sipas vendit ku dergohet)

Ju lutem vetem bleresit serioze te me kontaktojne ne telefon.
Per pyetje dhe te tjera vetem ne email.

www.facebook.com/dyqanisportiv

www.dyqanisportiv.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim